AKTUALNOŚCI
dodano 10-03-2017
Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW zaprasza na wykład nt. komunikacji wizualnej
Wszystko jest komunikacją, czyli o tym, że dobrze jest wiedzieć, co się widzi - wykład Adama Dudka, grafika projektanta, artysty multimedialnego, absolwenta katowickiego Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. 31 marca br., o godz. 11. w Kampusie Wóycickiego. Konieczna rejestracja.

Jeśli chcesz pozyskać wiedzę o funkcjonalności komunikatów wizualnych w praktyce marketingowej
Jeśli chcesz zobaczyć skuteczne i nieskuteczne rozwiązania w projektowaniu reklamy, komunikacji interaktywnej i opakowań
Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę o komunikacji w branży reklamowej

Przyjdź na wykład:

Wszystko jest komunikacją, czyli o tym, że warto wiedzieć, co się widzi

Termin: 31.03.2017 r., w godz. 11:00-13:00

Miejsce: sala 202, bud.21, kampus przy ul. Wóycickiego 1/3

Spotkanie poprowadzi Adam Dudek - grafik projektant, artysta multimedialny, absolwent katowickiego Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od 1993 r. współtworzył rynek reklamy w Polsce, pracując, jako dyrektor artystyczny i kreatywny, dla wielu krajowych i międzynarodowych marek. Jest współzałożycielem i dyrektorem kreatywnym studia design`u i agencji reklamowej Delikatesy&Frykasy. Ponadto prowadzi zajęcia i przygotowuje pracę doktorską na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres: k.ruminska@uksw.edu.pl. W tytule maila proszę wpisać hasło „komunikacja”.

Na wykład zaprasza Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW.